Cart

Naciśnij Enter, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Szyjemy na miarę garnitury , które są idealne na każdą okazję . W naszej ofercie posiadamy garnitury weselne i smokingi oraz garnitury robocze, biznesowe, codzienne marynarki , koszule. Dołożymy wszelkich starań aby nasze szyte produkty były dopasowane do Ciebie i każdej Twojej potrzeby.

Ceremonia

Niezależnie od tego, czy jest to  smoking na tę czarną imprezę, czy idealny garnitur na ten wyjątkowy dzień –  tworzymy uroczyste i dopasowane  garnitury idealne na wesela i nie tylko.

Styl Casual

Od marynarek po koszule i idealnie skrojone spodnie – dopasowujemy każdy element garderoby, abyś wyglądał jak najlepiej .

Profesjonalista

Garnitury szyte na miarę, które odzwierciedlają Twoje ambicje i sukces.  Ubiór na spotkaniach musi pokazywać zaufanie do rozmówcy i budzić jego zaufanie  dlatego  profesjonalna prezentacja jest ważna, pomożemy Ci sprawić, by Twoja ciężka praca wyglądała dobrze.

Wyglądaj Elegancko, stylowo i wyjątkowo.

Pozwól nam zaprojektować dla Ciebie idealny, dopasowany strój na miarę

Zapewniamy, że każdy uszyty na miarę garnitur i element garderoby jest uszyty z najlepszych tkanin. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami Carnet, Drago, Fratelli Tallia Di Delfino, Guabello, Harrisons of Edinburg, Holland & Sherry, Huddersfield, Vitale Barberis Canonico.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel : +48 790 800 810
Email : przemyslaw@smmkonieczny.pl

Instagram has returned invalid data.

Instagram @ smmkonieczny